Kullanım için talimatlar Keto Light Plus

Keto Light Plus için Endikasyonlar?

Her yemekten önce bir miktar Keto Light Plus'ı suyla seyreltin.

Keto Light Plus, ketojenik diyeti iyileştirmek için etkili yeni bir araçtır. Toz, beslenme uzmanları tarafından özellikle düşük karbonhidratlı diyete ek olarak geliştirilmiştir ve karbonhidratları diyetten çıkarmadan kilo kaybına katkıda bulunmayacaktır. Şu anda Kıbrıs'ta vücuttaki keton cisimlerinin sayısını artıran ve ketoza girme süresini kısaltan devrim niteliğinde bir teknolojidir. Bundan sonra yağ yakımı çok daha yoğun olur.

İçerdiği doğal etken maddeler sayesinde ilaç, ketojenik diyetin olumsuz yönlerini yumuşatır: açlığı, ruh halini kontrol etmeye ve toksinlerden kurtulmaya yardımcı olur. Bu nedenle, ketojenik diyetle kilo vermek rahattır ve bireysel kontrendikasyonları olmayan, cinsiyete bakılmaksızın neredeyse tüm yetişkinler için uygundur. İlacın psikotropik, müshil ve idrar söktürücü etkisi yoktur. Hormon içermez.

Aşağıdaki durumlarda Keto Light Plus tozu sipariş etmekten çekinmeyin:

 • Kilonuzu kontrol etmeye çalışıyorsunuz.
 • Ketojenik diyet tam size göre.
 • Onu geliştirmeye ve onunla ilişkili yan etkileri ortadan kaldırmaya hazırsınız.

Belirtildiği gibi tüketin

Paketin içindeki talimatlar, Keto Light Plus'ın nasıl doğru şekilde kullanılacağını ve advers reaksiyonlarla karşılaşılmayacağını ayrıntılı olarak açıklamaktadır. Diyetinizin etkili olması ve sağlığınıza zarar vermemesi için mevcut önerileri ihmal etmeyin.

 • Ketozise hızla ulaşmak için diyetinizin başından itibaren tozu tüketin.
 • Bir kaşık bir bardak su ile seyreltilir, çözülür ve yemeklerden önce tüketilir.
 • Her öğünde günde üç kez tüketin.
 • Önerilen diyet süresi 30 gündür.
 • Diyet, ideal kilonuza ulaşılana kadar birkaç haftalık bir aradan sonra tekrar edilebilir.

1 porsiyon toz, vücudunuzun 45 dakika içinde yağlardan aktif olarak enerji üretecek şekilde yeniden yapılandırılmasını sağlar.

Kontrendikasyonlar ve yan etkiler

Preparatın bileşimi yalnızca doğal organik madde içerir, bu nedenle advers reaksiyonlarla karşılaşma riski minimumdur. İlacı kullanmaya başlarken, bireysel özellikleri göz önünde bulundurun:

 • Ketojenik diyet hamilelik, emzirme ve 18 yaşın altındaki kişiler için önerilmez.
 • Bireysel kontrendikasyonlar, ilacın bileşenlerine karşı alerji veya aşırı duyarlılığın varlığını içerir.
 • Terapötik tedavi görürken önce doktorunuza danışmadan diyet yapmamalısınız.
 • Fiziksel rahatsızlıklar, kronik enfeksiyonlar ve önceki ameliyatlar diyetin seyrini kötüleştirebilir ve sağlığın bozulmasına neden olabilir. Bireysel riskleri ortadan kaldırmak için bir uzmandan tavsiye alın.

Bir ketoz durumuna girmek, yağların yoğun bir şekilde parçalanmasına neden olur ve yağ metabolizması ürünleri büyük miktarlarda kan dolaşımına girer. Bunun sonucu baş dönmesi, karın ağrısı, hazımsızlık olabilir. Bu durumda, tozun dozajını yeniden gözden geçirmeli veya ek olarak adsorban almalısınız. Bu önlemler etkisiz ise, ilacı almayı bırakın ve doktorunuza görünün.

Keto Light Plus kullanırken bu önerileri takip edin ve istenmeyen yan reaksiyon olasılığını ortadan kaldırarak hızla kilo verebilirsiniz.