Kullanım deneyimi Keto Light Plus

Anna (Münih) keto diyetinde kilo vermekten bahsetti

Anna'nın kilo vermeden önceki ağırlığı 92 kg

Kilo vermek her zaman hedefim olmuştur ve zayıflığın peşinden gitmek için çok çaba sarf ettim. 92 kg elbette bir cümle değil, ancak iltifatlara güvenemezsiniz. Bu arada, kişisel cephemdeki 32 yılımda hala sessizdim.

Birçokları gibi ben de doğru yiyorum diyemem. Tatlıları severim ve genellikle fast food yerim. Bu kadar kolay kilo almama şaşmamalı. Her diyetten sonra kilo vermeyi başardım, ancak bir ay sonra kilo her zaman bir artışla geri döndü. Bir noktada neredeyse pes ettim, çünkü bu tür testlerde noktayı görmedim.

Keto Light Plus ile aç kalmanıza gerek yok

Keto Light Plus güç sistemiyle tanışmasaydım hafta sonumu kanepede cips kırarak geçirirdim. Buna diyet demek zor çünkü açlıktan ölmek zorunda değilsin. Elbette sınırlamalar var. Örneğin, diğer karbonhidratlar gibi tatlıdan vazgeçmeleri gerekiyordu. Ama diğer her şey menüde kaldı: et, balık ve süt yemekleri ve en sevdiğim kızarmış sosisler.

Sonuç olarak, karbonhidratları dışarıda bırakarak, vücudu vücut yağından enerji tüketecek şekilde değiştiriyorsunuz. Ve yağın parçalanması için büyük miktarda kalori harcandığından, ağırlık antrenman olmadan bile yoğun bir şekilde gitmeye başlar. Organik tozun bu konudaki rolü, karbonhidrattan yağ metabolizmasına metabolizmanın yeniden inşasına indirgenmiştir.

Ketojenik diyette kilo kaybını en üst düzeye çıkarmak için nasıl kullanılır

Bu, pasif olarak kilo vermeyi tercih edenler, aç kalmayı sevmeyenler ve bir eğitim rejimini takip edenler için çok kullanışlı bir araçtır. Böyle bir diyetin başarı faktörü daha fazla karbonhidrat tüketmemek (% 5) ve her öğünde bir bardak su ile 1 kaşık seyrelterek bir içecek içmeyi unutmamaktır.

Keto Light Plus'ın yardımıyla Anna kolayca istenen şekle kavuştu

Diyet yapmadan önce, bir ay boyunca kilo vereceğinize güvenerek gerekli toz miktarını tahmin etmeniz gerekir. Daha fazlaysa, vücut bitkisel besinlerde bulunan vitaminler olmadan aç kalmaya başlar. Ara vermek ve sonra diyeti tekrarlamak daha iyidir.

İçeceği üreticinin resmi web sitesinden sipariş ettim. Satış noktalarının incelenmesi, bende mallarının sahte olmadığına dair şüpheler uyandırdı, bu nedenle onları minimum aracı ile resmi kanallardan almak en iyisidir. Harekete geçtiğimde aynı anda birkaç paket aldım ve pişman olmadım. Diyeti tekrarladığım için hepsini kullandım ve şimdi daha fazla sipariş vermeyi planlıyorum.

Zayıflama içeceğiyle ilgili deneyimim

Kendi tecrübelerime göre, Keto Light Plus Takviyeli Keto diyeti kilo vermenin en iyi yoludur. Daha önce ketojenik bir diyetle kilo verdim ve 7 kilo vermeyi başardım. Toz kullanımı bu sefer ayda 11 kg vermeyi mümkün kıldı. Fark önemlidir. O kadar heyecanlandım ki, üç hafta sonra kursu tekrarladım ve 9 kilo daha kaybettim. Üç aydan kısa bir sürede toplam eksi 20 kilogram. Ve şimdi kilom sabit. Önümüzdeki dört ay içinde kaybedilen poundların hiçbiri geri dönmedi. Şimdi üç beden daha küçük giysiler giyiyorum ve inanılmaz derecede hafif hissediyorum.

Şimdi hisler hakkında. Daha önce, diyeti Keto Light Plus ile birleştirmeden önce, vücut kendini ketozise yeniden inşa ederken ilk günlerde rahatsız oldum. Açlıkla savaşmak zordu, uyuşuk ve bitkin hissettim. Toz, tüm bu olumsuz yönleri ortadan kaldırır. Onunla her zaman çok fazla enerji var, cilt temiz ve iştahımı kolayca kontrol edebiliyorum. Diyet artık ceza gibi gelmiyor.

Kilo vermenin ideal yolunu buldum, siz de denemenizi tavsiye ederim.